אסי טוכמאייר: “דורות שלמים של אלפי טניסאים מודים לד”ר איאן פרומן”

ד”ר איאן פרומן, אחד האנשים שבזכותם הטניס הישראלי נמצא על המפה, נפרד מאיגוד הטניס השבוע. טקס לכבוד פרישתו התקיים בהרצליה, בו נכחו בני משפחתו של פרומן ואנשי מקצוע וספורטאים מעולם הטניס. פרומן כיהן כיושב ראש של מרכזי הטניס כ-21 שנים ויזם את הקמת המרכז לטניס, אשר היווה בסיס להקמה של עוד 13 מרכזים כאלו ברחבי הארץ.

יו”ר איגוד הטניס הנוכחי, אסי טוכמאייר הסביר בכתבה שהתפרסמה באתר ספורט 5, כי ד”ר איאן פרומן הוא כמו משפחה עבורו. “כשנכסתי לתפקיד שנכנסתי לתפקיד כמובן שהלכתי אליו הביתה והכרחתי אותו שיישב לידי. אמרתי לו שהוא חייב להיות נשיא לצידי. יש לי הערכה גדולה אליו”, הסביר טוכמאייר, אשר יזם את הבאת משפחתו אל הטקס, שם הביעו את אהבתם והערכתם לאיש שתרם לענף הטניס הכי הרבה מכל הכיוונים.

צפו בראיון מהטקס עם אסי טוכמאייר בו הוא מספר על ד”ר איאן פרומן:

אסי טוכמאייר הוסיף כי ” יש דורות שלמים של אלפי שחקנים ושחקניות שמודים לו על התרומה שלו. כל חייו הוא תרם לטניס, בנה מתקנים והביא כספים. קשה לי לראות מישהו שבעתיד ייכנס לנעליו”. ד”ר איאן פרומן אמר בכתבה כי הוא היה בהלם ולא האמין שעשו דבר כזה עבורו. “זה כל מה שבן אדם יכול היה לבקש. check the domain . כשהתחלתי את הפעילות שלי בטניס לא היה כלום, היה לנו מזל שאנשים מסביב עזרו. היו כל כך הרבה רגעים גדולים, הרבה נחת, ופרס ישראל היה הדובדבן שבקצפת” הסביר פרומן.

ד”ר פרומן הנו חתן פרס ישראל בתחום הספורט והתרבות לשנת 1989. ד”ר פרומן הסביר כי הוא אמנם סיים את תפקידו באופן רשמי אך הוא אמר ליו”ר האיגוד, אסי טוכמאייר כי יסייע לו בכל מה שיצטרך מפני שהטניס חשוב לו עד מאוד.

 

אסי טוכמאייר: “דורות שלמים של אלפי טניסאים מודים לד”ר איאן פרומן”
דרג/י את הפוסט
סגירת תפריט
נגישות