10 דירות אחרונות בפרוייקט BLUE של חברת קנדה-ישראל

שכונת Blue, הממוקמת קרוב לקו הים בצפון תל אביב, מציעה מגוון דירות רחב ומפרט יוקרתי, החל מספא פרטי מפנק, בריכה מקורה חצי אולימפית, חדר כושר מאובזר, מגרשי טניס, בריכה חיצונית וכלה בלובי מפואר, בריכות אקולוגיות ושבילי deck וגנים ירוקים.

השכונה כוללת 300 דירות יוקרה ב-6 בניינים על שטח של 110 דונם, אשר על תכנונם ועיצובם הופקד האדריכל אשר פיבקו. התכנון המתקדם מדגיש את הסביבה הטבעית, עם תקרות גבוהות וחלונות ענק מהרצפה לתקרה אשר מכניסים את הנופים פנימה ומעניקים לדירות מראה מודרני וייחודי.
חברת ניהול של הפרוייקט תעניק שירותי שמירה, חניה ועוד.כל הדירות יצוידו בקירות מסך, מערכות בית חכם, מטבחים מפוארים, ריצוף פרקט, מערכות מיזוג מתקדמות ועוד.

לגודל המלא לחצו על התמונה:

קנדה-ישראל | אסי טוכמאייר | ברק רוזן

 

ממזרח לשכונה, בהפרדה על ידי פארק ציבורי גדול, מתוכנן מרכז מסחרי לנוחיותם של הדיירים. קבוצת קנדה-ישראל שאבה את ההשראה לפרויקט ייחודי זה מהטורקיז האינסופי של הים, נצנוצי השמש הבוהקים על פני המים, הרוח הצלולה המביאה את הניחוח המשכר של הים, החופש, והזרימה הטבעית של החיים ? כל אלה יוצרים את האווירה המיוחדת של Blue, הממוקם בצפון תל-אביב. 5 דקות נסיעה ממרכז העיר, 5 דקות נסיעה ממרכז הרצליה, 5 דקות הליכה מהים.

 

דירות דופלקס, פנטהאוז, שלושה וארבעה חדרים
100 הדירות הראשונות של השכונה נחטפו כבר בחמשת החודשים הראשונים ובנייתם נמצאת בשלבים מתקדמים. בין הדירות ישנן דירות דופלקס גן עם בריכות שחיה פרטיות שישתרעו על חצי קומה בשטח של 370מ”ר, דירות בנות 3 חדרים בגודל 80 מ”ר, דירות 4 חדרים בגודל 190מ”ר ודופלקסים בגובה 6 מטרים ופנטהאוזים שיתפרשו על פני קומה שלמה ויכללו בריכת שחיה צמודה.

 

לקבוצת קנדה-ישראל קרקעות בהיקף של מיליוני מ”ר בארץ וברחבי העולם, והיא מעורבת בפרויקטים לבנייה בהיקפים של מאות אלפי מ”ר. לקבוצה נכסים מגוונים, הכוללים פרויקטים יוקרתיים למגורים, נכסים מסחריים, משרדים ועתודות קרקע במיקומים אסטרטגיים. הקבוצה פועלת בפריסה גיאוגרפית רחבה ובבעלותה שטחי נדל”ן ובניינים מפוארים כשהבולטים ביניהם נמצאים, באירופה (באמצעות פאנגאיה נדל”ן) כמו: רוסיה, פולין, גרמניה, קנדה, הרפובליקה הדומיניקנית, ארה”ב וישראל.חוץ מ- Blue, קבוצת קנדה-ישראל מקימה פרויקטים יוקרתיים בישראל.

 

לפרטים נוספים, צרו קשר עוד היום!

נגישות